BIBLIA w Przekładzie Nowego Świata w miękkiej oprawie NIE PASUJĄ NA NOWĄ BIBLIĘ Z 2018 R.

BIBLIA w Przekładzie Nowego Świata w miękkiej oprawie NIE PASUJĄ NA NOWĄ BIBLIĘ Z 2018 R.

NIE PASUJĄ NA NOWĄ BIBLIĘ Z 2018 R.

NIE PASUJĄ NA BIBLIĘ W TWARDEJ OPRAWIE (CZARNA, GRUBA, TEKTUROWA OKŁADKA) ! Okładki na Biblię w Przekładzie Nowego Świata wydanej w miękkiej (nieusztywnianej) okładce. Wykonane z wysokogatunkowego skaju i skóry, wytrzymałe, solidnie i precyzyjnie wykonane. Najszerszy wybór kolorów ale i faktur materiału gwaran...

NIE PASUJĄ NA NOWĄ BIBLIĘ Z 2018 R.

NIE PASUJĄ NA BIBLIĘ W TWARDEJ OPRAWIE (CZARNA, GRUBA, TEKTUROWA OKŁADKA) ! Okładki na Biblię w Przekładzie Nowego Świata wydanej w miękkiej (nieusztywnianej) okładce. Wykonane z wysokogatunkowego skaju i skóry, wytrzymałe, solidnie i precyzyjnie wykonane. Najszerszy wybór kolorów ale i faktur materiału gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej

BIBLIA w Przekładzie Nowego Świata w miękkiej oprawie NIE PASUJĄ NA NOWĄ BIBLIĘ Z 2018 R. W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Na zamek, skajowa,...

    NIE PASUJĄ NA NOWĄ BIBLIĘ Z 2018 R. NIE PASUJĄ NA BIBLIĘ W TWARDEJ OPRAWIE (CZARNA, GRUBA, TEKTUROWA OKŁADKA) ! Okładki na Biblię są w całości wykonane z wysokogatunkowego skaju. Posiadają wszyty (a nie wklejony !) zamek, którego zakończenia są ładnie ukryte w środku okładki i całkowicie niewidoczne po wsunięciu Biblii. Są również usztywnione co daje przedłużoną trwałość okładki i powoduje mniejsze zniszczenia Biblii. Wykończone efektownym tłoczeniem, złoceniem lub gładkie. Wymiar okładki (mierzony po zewnętrznej stronie) 29 cm x 18 cm. WAŻNE! Z uwagi na fakt, że na etapie szycia zakładki są podklejane i czasem zostaje odrobina kleju na brzegach, należy przed pierwszym użyciem je odrobinę rozciągnąć tj. wsunąć palec czy też wąski przedmiot (linijka,długopis) i poprzysuwać do samych brzegów.

  • Na zamek, skórzana,...

    NIE PASUJĄ NA NOWĄ BIBLIĘ Z 2018 R. NIE PASUJĄ NA BIBLIĘ W TWARDEJ OPRAWIE (CZARNA, GRUBA, TEKTUROWA OKŁADKA) ! Okładki na Biblię są w całości wykonane z naturalnej skóry. Posiadają wszyty (a nie wklejony !) zamek, którego zakończenia są ładnie ukryte w środku okładki i całkowicie niewidoczne po wsunięciu Biblii. Wykończone efektownym tłoczeniem lub gładkie. WAŻNE! Z uwagi na fakt, że na etapie szycia zakładki są podklejane i czasem zostaje odrobina kleju na brzegach, należy przed pierwszym użyciem je odrobinę rozciągnąć tj. wsunąć palec czy też wąski przedmiot (linijka,długopis) i poprzysuwać do samych brzegów.