BIBLIA w Przekładzie Nowego Świata w twardej oprawie

BIBLIA w Przekładzie Nowego Świata w twardej oprawie
Okładki na Biblię w Przekładzie Nowego Świata wydanej w twardej, tekturowej okładce. Wykonane z wysokogatunkowego skaju i skóry, wytrzymałe, solidnie i precyzyjnie wykonane. Najszerszy wybór kolorów ale i faktur materiału gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

BIBLIA w Przekładzie Nowego Świata w twardej oprawie W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Na zamek, skajowa,...
  Okładki na Biblię są w całości wykonane z wysokogatunkowego skaju. Posiadają wszyty (a nie wklejony !) zamek, którego zakończenia są ładnie ukryte w środku okładki i całkowicie niewidoczne po wsunięciu Biblii. Są również usztywnione co daje przedłużoną trwałość okładki i powoduje mniejsze zniszczenia Biblii. Wykończone efektownym tłoczeniem, złoceniem lub gładkie.Wymiar okładki (mierzony po zewnętrznej stronie) 30,3 cm x 19 cm, z czego trzeba odjąć po kilka mm na szew. WAŻNE! Z uwagi na fakt, że na etapie szycia zakładki są podklejane i czasem zostaje odrobina kleju na brzegach, należy przed pierwszym użyciem je odrobinę rozciągnąć tj. wsunąć palec czy też wąski przedmiot (linijka,długopis) i poprzysuwać do samych brzegów.
 • Na zamek, skajowa,...
  Okładki na Biblię są w całości wykonane z wysokogatunkowego skaju. Posiadają wszyty (a nie wklejony !) zamek, którego zakończenia są ładnie ukryte w środku okładki i całkowicie niewidoczne po wsunięciu Biblii. WAŻNE! Z uwagi na fakt, że na etapie szycia zakładki są podklejane i czasem zostaje odrobina kleju na brzegach, należy przed pierwszym użyciem je odrobinę rozciągnąć tj. wsunąć palec czy też wąski przedmiot (linijka,długopis) i poprzysuwać do samych brzegów.
 • Na zamek, skórzana,...
  Okładki na Biblię są w całości wykonane z naturalnej skóry. Posiadają wszyty (a nie wklejony !) zamek, którego zakończenia są ładnie ukryte w środku okładki i całkowicie niewidoczne po wsunięciu Biblii. Nie są dodatkowo usztywniane z uwagi na fakt, że skóra sama w sobie jest materiałem bardzo trwałym i tak obłożona Biblią nie potrzebuje dodatkowej ochrony przez zniszczeniem. Wykończona efektownym tłoczeniem lub gładka. WAŻNE! Z uwagi na fakt, że na etapie szycia zakładki są podklejane i czasem zostaje odrobina kleju na brzegach, należy przed pierwszym użyciem je odrobinę rozciągnąć tj. wsunąć palec czy też wąski przedmiot (linijka,długopis) i poprzysuwać do samych brzegów.
 • Wsuwana
  Najprostsze okładki na Biblię w formie wsuwanej "kieszeni" wykonane są z tektury oklejonej skajem i specjalnym elastycznym płótnem.
 • Bez zamka, nieusztywniana
  Najprostsze okładki na Biblię w Przekładzie Nowego Świata w twardej oprawie. Uszyte z wysokogatunkowego skaju, bez zamka, wygodne w użyciu.