MAŁA BIBLIA

MAŁA BIBLIA
Okładki na małą Biblię są wykonane z wysokogatunkowego skaju i skóry, wytrzymałe, solidnie i precyzyjnie wykonane. Najszerszy wybór kolorów ale i faktur materiału gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

MAŁA BIBLIA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Na zamek, skajowa,...
    Okładki na Biblię są w całości wykonane z wysokogatunkowego skaju. Posiadają wszyty (a nie wklejony !) zamek, którego zakończenia są ładnie ukryte w środku okładki i całkowicie niewidoczne po wsunięciu Biblii. Są również usztywnione co daje przedłużoną trwałość okładki i powoduje mniejsze zniszczenia Biblii. Wykończone efektownym tłoczeniem, złoceniem lub gładkie. Wymiar okładki (mierzony po zewnętrznej stronie) 23,5 cm x 15,5 cm , z czego trzeba odjąć kilka mm na szew. WAŻNE! Z uwagi na fakt, że na etapie szycia zakładki są podklejane i czasem zostaje odrobina kleju na brzegach, należy przed pierwszym użyciem je odrobinę rozciągnąć tj. wsunąć palec czy też wąski przedmiot (linijka,długopis) i poprzysuwać do samych brzegów.
  • Na zamek, skórzana,...
    Okładki na Biblię są w całości wykonane z naturalnej skóry. Posiadają wszyty (a nie wklejony !) zamek, którego zakończenia są ładnie ukryte w środku okładki i całkowicie niewidoczne po wsunięciu Biblii. Nie są dodatkowo usztywniane z uwagi na fakt, że skóra sama w sobie jest materiałem bardzo trwałym i tak obłożona Biblią nie potrzebuje dodatkowej ochrony przez zniszczeniem. Wykończona efektownym tłoczeniem lub gładka. WAŻNE! Z uwagi na fakt, że na etapie szycia zakładki są podklejane i czasem zostaje odrobina kleju na brzegach, należy przed pierwszym użyciem je odrobinę rozciągnąć tj. wsunąć palec czy też wąski przedmiot (linijka,długopis) i poprzysuwać do samych brzegów.
  • Wsuwana
    Najprostsze okładki na Biblię w formie wsuwanej "kieszeni" wykonane są z tektury oklejonej skajem i specjalnym elastycznym płótnem.