Kategorie

O nas

EnterPrice

Ewa Kozak

Świdnik Duży Pierwszy 53

20-258 Lublin

adres do korespondencji:

ul. Abramowicka 93

20-391 Lublin

NIP:9462397775

Regon:061443572

tel. : +48 79-71-12345
e-mail: biuro@okladki-lublin.pl

 

 

Jesteśmy firmą rodzinną, zajmującą sie produkcją okładek kaletniczych od ponad 25 lat.

Doświadczenie nabyte przez te wszystkie lata pozwala nam tworzyć wyroby solidne, najwyższej jakości i w niewygórowanej cenie.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego podchodzimy do każdego indywidualnie, aby zaoferować produkty jak najlepiej dostosowane do potrzeb. Dzięki temu zyskaliśmy grono stałych Klientów, którym serdecznie dziękujemy za lata współpracy.

Od czasu powstania naszego sklepu internetowego realizujemy wymyśloną przez nas politykę 100% zaufania do klienta - polega to na tym, że realizujemy złożone zamówienia bez względu na to czy wykonali Państwo już przelew czy też nie. To zaufanie powoduje że czasem otrzymują Państwo nasze okładki kilka dni wcześniej ;)

Nasze wyroby są projektowane i tworzone pod czujnym okiem naszych Przyjaciół, którzy używają tych okladek praktycznie każdego dnia - zapewnia to opytmalne rozwiązania i kształty by okładki były w 100% funkcjonalne. Nie zmienia to faktu, że jesteśmy otwarci na każdą sugestię z Państwa strony - czasem jedno zdanie od klienta, który podzieli sie z nami opinią zmienia wygląd produktu na kolejne lata :) 

 

Zapraszamy Państwa do wirtualnej wędrówki po świecie kolorów i nieszablonowych wzorów oraz życzymy, aby nasze okładki dobrze Państwu służyły.