LITERATURA BIBLIJNA

LITERATURA BIBLIJNA
Okładki na Literaturę Biblijną klejone i szyte, z dwiema kieszeniami lub z dwoma kieszeniami i foliami. Bardzo precyzyjnie przemyślane, wykonane i trwałe. Szerokość grzbietu została tak zaprojektowana, by bezproblemowo zmieścić 24 czasopisma.

LITERATURA BIBLIJNA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Z folią
  Okładki na Literaturę Biblijną w całości wykonane są ze skaju, klejone i szyte, co daje im wieloletnią trwałość. Posiadają dwie wklejone kieszenie, w które bezproblemowo wejdzie po 12 czasopism oraz okładki foliowe (2 w formacie Strażnicy i 2 w formacie Traktatów).
 • Bez folii
  Okładki na Literaturę Biblijną w całości wykonane są ze skaju, klejone i szyte, co daje im wieloletnią trwałość. Posiadają dwie wklejone kieszenie, w które bezproblemowo wejdzie po 12 czasopism.
 • Z zamkiem bez folii
  Teczki na zamek na Literaturę Biblijną w całości wykonane są ze skaju, klejone i szyte, co daje im wieloletnią trwałość. Posiadają dwie wklejone kieszenie, w które bezproblemowo wejdzie po 12 czasopism, gumki zapobiegające załamaniom kartek i miejsce na długopis. Teczka posiada zaokrąglony brzeg. Wymiary okładki (format nie mieszczący A4): wysokość- 29 cm, szerokość: 21 cm grzbiet: 2-3 cm (nie da się dokładnie zmierzyć, gdyż jest zaokrąglony).
 • Z zamkiem i folią
  Teczki na zamek na Literaturę Biblijną w całości wykonane są ze skaju, klejone i szyte, co daje im wieloletnią trwałość. Posiadają dwie wklejone kieszenie, w które bezproblemowo wejdzie po 12 czasopism, gumki zapobiegające załamaniom kartek i miejsce na długopis. Dodatkowo w okładkę wklejone zostały 4 foliowe kieszonki mieszczące formaty podobne do Strażnicy. Teczka posiada zaokrąglony brzeg. Wymiary okładki (format nie mieszczący A4): wysokość- 29 cm, szerokość: 21 cm grzbiet: 2-3 cm (nie da się dokładnie zmierzyć, gdyż jest zaokrąglony).
 • Introkal z folią
  Okładki klejone w całości, wykończone introkalem. W tej kategorii kolory okładek nie pokrywają się z okładkami ze skaju, ponieważ wykonane są z innych materiałów.