WYSOKIE TRAKTATY

WYSOKIE TRAKTATY

Okładki na Traktaty są wykonane w czterech wersjach. Pierwsza wykonana jest z elastycznej i bezbarwnej folii - 8 "kieszonek" wkładanych od góry (w każdą wejdzie więcej niż jeden traktat). Drugi rodzaj okładki jest usztywniony, podklejony i wyszyty ze skaju z 10-ma foliowymi "kieszonkami" w środku. Kolejny jest również usztywniony, podklejony i w...

Okładki na Traktaty są wykonane w czterech wersjach. Pierwsza wykonana jest z elastycznej i bezbarwnej folii - 8 "kieszonek" wkładanych od góry (w każdą wejdzie więcej niż jeden traktat). Drugi rodzaj okładki jest usztywniony, podklejony i wyszyty ze skaju z 10-ma foliowymi "kieszonkami" w środku. Kolejny jest również usztywniony, podklejony i wyszyty ze skaju ale wyposażony jest w tekturową, podłużną kieszeń i 6 foliowych "kieszonek". Ostatni rodzaj, to okładki wykonane z okleiny introligatorskiej - introkalu. Posiadają 5 foliowych "kieszonek" i są w całości klejone, nie szyte.

Więcej

WYSOKIE TRAKTATY W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Na zamek, skajowe,...
    Okładki na traktaty na zamek w całości wykonane są ze skaju, klejone i szyte, co daje im wieloletnią trwałość. Posiadają wysoką wklejoną kieszeń, w którą wejdzie ok. 50 traktatów, gumkę zapobiegającą załamaniom kartek i dodatkowo 6 foliowych "kieszonek". Okładka posiada zaokrąglony grzbiet. Wymiary okładki 12 cm x 27 cm.
  • Otwierane, skajowe,...
    Otwierana okładka wykonana ze skaju o wymiarach 12 cm x 24,5 cm. Usztywniona, klejona i zszyta w celu zwiększenia jej trwałości. Posiada 10 foliowych "kieszonek" w środku, do każdej zmieści się kilka traktatów.
  • Introkalowe (okleina...
    Okładki na wysokie traktaty wykonane są z introkalu czyli okleiny introligatorskiej, którą oprawia się m.in. prace magisterskie, etui na dokumenty, kalendarze. Są w całości klejone, nie szyte. Nie są tak trwałe jak okładki ze skóry ekologicznej i naturalnej, ale też są cieńsze, lżejsze i znacznie tańsze:) W tej kategorii kolory okładek nie pokrywają się z okładkami ze skaju, ponieważ wykonane są z innych materiałów.
  • Foliowe