Категорії

              Witamy na stronie OKŁADKI-LUBLIN.PL

Aktualizowane 14.12.2015

Witamy na stronie OKŁADKI-LUBLIN.PL

Najważniejsze informacje:

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

 

Pomóż komuś – będzie taniej :)

W ostatnim czasie dużo osób robi zamówienia telefonicznie, a z rozmów wynika, że robią to w ten sposób, bo nie mają dostępu do internetu lub nie są w nim na tyle biegli, by odważyć się coś kupić.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wybierają taką formę składania zamówienia. Jest ona dla nas miła, bo można porozmawiać z żywą osobą :) Niestety jest też o wiele mniej wygodna, niż kilka kliknięć na stronie internetowej.

Problemem nie jest też czas, który trzeba poświęcić dla takiego zamówienia. Problemem jest natomiast opisanie słowami jednego z kilkudziesięciu kolorów (niebieskich materiałów jest np. sześćJ), faktury, a czasami nawet opisanie całego produktu – „tu jest Kochanieńka taka kieszonka w poprzek … ”

Biorąc też pod uwagę, że mamy na stronie ponad tysiąc różnych produktów, to nijak nie da się w dziesięciominutowej rozmowie telefonicznej przedstawić nawet 10% oferty.

Lubimy pomagać ludziom i cenimy ludzi, którzy pomagają innym, dlatego też wpadliśmy na pomysł akcji, która będzie nagradzała osoby pomocne :)

Jeśli masz koło siebie Babcię, Dziadka, koleżankę, kolegę lub kogoś innego, kto nie ma internetu, to pomóż jej wybrać okładki na naszej stronie, dołóż je do swojego zamówienia, a my nagrodzimy Twój trud darmową wysyłką ;)

 

Przykładowy scenariusz:

- chcesz coś kupić na naszej stronie www.okladki-lublin.pl,

- znajdujesz osobę, która potrzebuje pomocy,

- pomagasz jej wybrać produkty na naszej stronie ,

- wspólnie robicie jedno zamówienie,

- w momencie zamawiania wybieracie opcję dostawy – „pomagamy sobie” za 0 zł.

 

Mamy duże zaufanie do naszych klientów, więc nie trzeba w żaden sposób udowadniać, że w zamówieniu są też produkty dla osoby, która potrzebowała pomocy – wiemy, że jeśli tak deklarujecie, to tak jest :)

Akcja trwa przez 10 dni od 08.01.2016 do 17.01.2016 r

Życzymy udanych zakupów i radości z korzystania z naszych produktów ;)

 

Mogą Państwo wybierać spośród ponad 30 kolorów i kilkudziesięciu wzorów okładek szytych, które mają zdecydowanie większą wytrzymałość w porównaniu do okładek typowo introligatorskich (tylko klejonych).

Aktualnie mamy w ofercie ponad 1000 różnych produktów.

Wszystkie nasze okładki przygotowywane i wyszywane są w Polsce przez fachowców z wieloletnim stażem. Skaj w większości sprowadzamy z Włoch, jest on bardziej wytrzymały w porównaniu ze skajem z innych znanych nam źródeł. Naturalna skóra, użyta do wytworzenia okładek, to najwyższej jakości produkt krajowy. Prawdziwa, porządna, licowa skóra, a nie jakaś foliowana dwoina.

 

AKTUALNE KOSZTY WYSYŁKI: 

- Przesyłka ekonomiczna - 9 zł

- Przesyłka ekonomiczna za pobraniem - 16,45 zł

- Przesyłka kurierska - 25 zł

- Przesyłka Międzynarodowa priorytetowa - cały świat od 56 zł*

(*w zależności od kraju, zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej )

 

 Koszty przesyłki krajowej są takie same dla jednej okładki jak i dla kilku sztuk bez względu na wagę, zachęcamy do tworzenia zamówień zbiorowych, wtedy cena rozkłada się na kilka osób ;)

Koszty przesyłki międzynarodowej są aktualne tylko dla paczek do 1kg. Jeśli paczka po spakowaniu będzie cięższa mailowo poinformujemy kupującego o wyższej cenie dostawy i po jej akceptacji wyślemy towar. W przypadku braku akceptacji zamówienie będzie anulowane, a ewentualnie wpłacone pieniążki bezzwłocznie przelane z powrotem na konto kupującego.

 

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po kartach pełnych nowych kolorów i wzorów.

 

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, od poniedziałku do piątku

pod numerem tel. 79-71-12345  w godz. 9-17 lub mailowo: biuro@okladki-lublin.pl

 

Nr konta do wpłat za zamówienia :

"Enter Price" Ewa Kozak

ING BANK ŚLĄSKI S.A.

37105014611000009097298393

 

Proszę pamiętać, że do przelewów zagranicznych niezbędny jest kod SWIFT/BIC, który dla banku ING ma numer- INGBPLPW , a numer konta powinien być zapisany w formacie IBAN poprzez dodanie liter PL na początku numeru - PL37105014611000009097298393

 

Pozdrawiamy i życzymy owocnych zakupów